Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D04

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D04
Код товару: a-Z015219
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
2.91
Максимальна температура опалення / ГВП:
60 / 60°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
220-240/1/50
EER (A35/W18):
3.4
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D04
| COP (A7/W35) | 2.91 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | 3.4 |
| EER (A35/W7) | 2.25 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A++/A+ |
| Площа приміщення | 79 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 4,50 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 2,17 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 3,81 кВт |
| Підключення каскадом | Так |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 450 х 880 х 370 мм |
| Рівень шуму, дБ | 53 дБа |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 9 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 80 |
| Країна виробник | Німеччина |
Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D04 розроблений німецьким виробником для забезпечення не тільки системи опалення та гарячого водопостачання, але і гарантує роботу системи кондиціонування на охолодження приміщення. Призначається для монтажу в житлових будинках, а завдяки низькому рівню шуму при роботі, навіть у котеджних містечках. Підключається до однофазної або трифазної електромережі.
Конструкція системи складається з двох блоків:
- Внутрішній. Оснащений насосом високої ефективності, компресором, регулятором і триходовим вентилем. Для забезпечення опалення / охолодження додатково має вбудований проточний водонагрівач. Монтується всередині будівлі, має компактні розміри, а зовні схожий на звичайний котел. Регулятор Vitotronic має тексто-графічний дисплей.
- Зовнішній блок. Виробник пропонує моделі з одним або двома вентиляторами. Оптимізована конструкція і система управління з частотним регулюванням забезпечує тиху роботу установки (35 дБА). Вночі рівень знижується додатково. Монтаж проводиться в будь-якому зручному місці - на даху, на землі, на стіні будівлі або віддалено.
Між собою модулі з'єднуються фреонопроводов, по яких рухається високоякісний холодоагент. Він переносить тепло від зовнішнього до внутрішнього блоку.
Після установки системи теплового насоса Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC, власнику немає необхідності втручатися в роботу обладнання. Налаштовувати температуру в системі можна віддалено, за допомогою мобільного додатку. Завдяки реверсивному виконання, установка може змінно працювати і на обігрів, і на охолодження приміщення.
Щоб придбати модель Vitocal 200-S AWB-M-E-AC, вам необхідно звернутися в компанію Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28 або залишити свою заявку на нашому сайті.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















