Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D06

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D06
Код товару: a-Z015220
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
2.82
Максимальна температура опалення / ГВП:
60 / 60°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
220-240/1/50
EER (A35/W18):
3.61
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D06
| COP (A7/W35) | 2.82 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | 3.61 |
| EER (A35/W7) | 2.48 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A++/A+ |
| Площа приміщення | 95 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 4,85 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 3,14 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 5,53 кВт |
| Підключення каскадом | Так |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 450 х 880 х 370 мм |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 9 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Німеччина |
Модель теплового насоса Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D06 від німецького виробника Viessmann розроблена для житлових будинків, щоб забезпечувати систему опалення, нагріву технічної води для ГВП, а також системи кондиціонування для охолодження приміщення в літній період. Це стало можливим завдяки реверсивному виконання, яке дозволяє перемикатися між режимами нагрівання/охолодження.
Додатково внутрішній блок оснащений електровставкой, яка має потужність 9 кВт. Вона призначена для обігріву води, в тому випадку, якщо тепловий насос не справляється з високим навантаженням при низькій температурі зовнішнього повітря. Крім того, система може працювати не тільки самостійно, але і в тандемі з резервним джерелом енергії. Найчастіше це котел внутрішнього згоряння, який використовує газ, електрику або тверде паливо.
Система для своєї роботи використовує природний джерело енергії - повітря, і є екологічно чистим виробництвом. Зовнішній блок, завдяки своїй конструкції Advanced Acoustic Design (AAD), має низький рівень шуму, навіть при повному навантаженні на систему.
Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC оснащений регулятором Vitotronic 200, за допомогою якого налаштовувати температуру в системі опалення і ГВС можна віддалено. Для цього необхідно встановити безкоштовний додаток ViCare на свій мобільний телефон. Також внутрішній модуль має текстово-графічний дисплей для більшої зручності управління.
Щоб придбати модель теплового насоса Vitocal 200-S AWB-M-E-AC вам необхідно залишити заявку на сайті компанії Альтер Ейр або зателефонувати нам за номером 0800330828. Інженерний відділ компанії грамотно спроектує систему опалення / охолодження, а кваліфікована монтажна бригада проведе установку устаткування в необхідні терміни.
Додатково внутрішній блок оснащений електровставкой, яка має потужність 9 кВт. Вона призначена для обігріву води, в тому випадку, якщо тепловий насос не справляється з високим навантаженням при низькій температурі зовнішнього повітря. Крім того, система може працювати не тільки самостійно, але і в тандемі з резервним джерелом енергії. Найчастіше це котел внутрішнього згоряння, який використовує газ, електрику або тверде паливо.
Система для своєї роботи використовує природний джерело енергії - повітря, і є екологічно чистим виробництвом. Зовнішній блок, завдяки своїй конструкції Advanced Acoustic Design (AAD), має низький рівень шуму, навіть при повному навантаженні на систему.
Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC оснащений регулятором Vitotronic 200, за допомогою якого налаштовувати температуру в системі опалення і ГВС можна віддалено. Для цього необхідно встановити безкоштовний додаток ViCare на свій мобільний телефон. Також внутрішній модуль має текстово-графічний дисплей для більшої зручності управління.
Щоб придбати модель теплового насоса Vitocal 200-S AWB-M-E-AC вам необхідно залишити заявку на сайті компанії Альтер Ейр або зателефонувати нам за номером 0800330828. Інженерний відділ компанії грамотно спроектує систему опалення / охолодження, а кваліфікована монтажна бригада проведе установку устаткування в необхідні терміни.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











