Тепловий насос повітря-повітря Toshiba RAS- B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 3 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 16 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 12 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 798 x293x230 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 4,2 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 5 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБ, 22 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 1.4 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | TOSHIBA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 3.57 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | -15 - +46ºC |
| Функції | Охолодження та обігрів, вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 50 |
| Країна виробник | Таїланд |
Побутовий кондиціонер Toshiba RAS- B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA, унікальний кондиціонер. Унікальність йому додає безліч нових технологій, які використовували при його проєктуванні. Розробникам вдалося досягти вражаючих результатів між розміром внутрішнього та зовнішнього блоку і їх ефективності. Вперше при настільки компактних розмірах і малій вазі спліт-системи, це ніяк не позначається на робочих характеристиках кондиціонера.
Для того що б внутрішній блок без жодних труднощів вписався в будь-який інтер'єр і не привертав до себе зайвої уваги, розроблена зовнішня панель з унікальним дизайном. Вона легко піддається чищенню, так само панель легко знімається для того, що б одержати доступ для очищення внутрішніх фільтрів. Використана інверторна технологія, що робить дану модель кондиціонера дуже економічною, при цьому з дуже низькими шумовими характеристиками, що не принесе вам ніякого дискомфорту при використанні кондиціонера вночі, коли особливо необхідний низький рівень шуму. Компанія Toshiba є винахідником інверторної технології, тому вона завжди йде на крок попереду інших компаній. Інвертор Toshiba дозволяє економити до 46% витраченої електроенергії.
Крім можливості охолодження та обігріву приміщення кондиціонери Toshiba RAS- B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA є повноцінними очисниками повітря, так як оснащуються іонізаторами повітря, а унікальна плазмова система фільтрації очистить повітря від бактерій, вірусів, грибків і запахів, тому повітря у вашому домі завжди буде чистим і безпечним для вашого здоров'я. Дослідження проведені компанією Toshibа показали, що якщо людина дихає повітрям, насиченим негативно зарядженими іонами, то це сприяє правильному обміну речовин в організмі, знімає напругу, підвищує інтелектуальні здібності людини. З цього можна зробити висновок, що установка побутових кондиціонерів Toshiba RAS- B16TKVG-UA/RAS-16TAVG-UA в офісних приміщеннях дуже позитивно позначиться на результативності працюючих в приміщенні людей.








