Тепловий насос повітря-повітря Haier Flexis Gray

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4 |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип приміщення | Для дому, квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 856x197x300 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2.6 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3.2 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 16 дБ, 25 дБ, 32 дБ, 38 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 0.8 кВт, 0.65 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | Haier |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | wi-fi керування |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Сірий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4 |
| Робочий діапазон температур | -15°C до +43°C |
| Функції | 3D-повітряний потік, wi-fi керування, функція Ecosensor, стерилізація 56°C, нічний режим роботи |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Китай |
У разі, якщо ви хочете купити якісний кондиціонер для свого будинку або офісу, тоді вам напевно сподобається серія Haier Flexis Gray. Дане обладнання буде ефективно охолоджувати, нагрівати та піклуватися про чистоту повітря, яке потрапляє в приміщення. І плюс до цього допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію. Такий кондиціонер буде служити вам максимально довго, адже його виготовляють з якісних компонентів. Моделі Haier Flexis Gray мають сірий матовий корпус, який має дуже елегантний вигляд і точно зробить інтер'єр вашого будинку більш стильним.
Особливості кондиціонера Haier Flexis Gray
Відразу хочемо сказати, що цей агрегат продуманий до дрібниць. Виробник зробив все, щоб користувач витрачав на догляд і обслуговування мінімальний час. Haier Flexis Gray має функцію Self-Clean, яка автоматично очищає пристрій від пилу і дрібного сміття. Кондиціонер просто заморожує все сміття, перетворюючи його на лід. Далі починається процес відтавання, і брудна вода безпечно стікає в дренаж.
Крім цього у кондиціонера Haier Flexis Gray є вбудована ультрафіолетова лампа, яка здатна знищити до 99,9% шкідливих бактерій. Завдяки їй у ваш будинок буде надходити максимально чисте повітря.Ще один великий плюс такого пристрою — корисна функція Steri-Clean 56°C, яка нагріває теплообмінник до +56°C. Завдяки їй буквально за півгодини можна повністю позбутися бактерій і мікробів, які скупчилися в корпусі кондиціонера.
Переваги кондиціонера Haier Flexis Gray
Які ще переваги має кондиціонер Haier Flexis Gray? Великим плюсом цього пристрою є його інверторний компресор. Він допомагає кондиціонеру більш плавно регулювати температуру повітря та уникати різких стрибків температури. І як наслідок, в приміщенні не буде спостерігатися різкого зниження або підняття температури. Також завдяки такому компресору кондиціонер економніше використовує енергію, і тим самим економить ваші гроші.
Також треба відзначити й те, що моделі серії Haier Flexis Gray будуть ефективно працювати при температурах від -15°C до +43°C. Як бачите, робочий діапазон температур досить хороший, і він дасть вам можливість використовувати агрегат цілий рік. Ну і, нарешті, такий кондиціонер точно не заважатиме вам відпочивати та працювати. Він має настільки низький звуковий тиск, що ви спокійно можете встановити його навіть у житловому приміщенні.












