Осьовий вентилятор для ванної Vortice Punto Evo ME 120/5" LL TP

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 65/95 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 24,0/32,3 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 1700/2240 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 159x159x76 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | від -5 до +50 С |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 В 50 Гц |
Vortice Punto Evo ME 120/5 "LL TP – техніка для примусової вентиляції приміщень з підвищеним рівнем вологи: ванних кімнат, санвузлів, гардеробних тощо. Дана модель має маркування TP, яке означає, що в обладнанні передбачений таймер, його наявність дозволяє видалити зайву вологу, після того як ви покинули приміщення, по відпрацюванню зазначеного часу вентилятор автоматично припиняє роботу.
Конструкційні особливості
Витяжний вентилятор Vortice Punto Evo ME 120/5 "LL спрямований на своєчасне видалення відпрацьованого повітря з приміщень, запобігаючи появі підвищеної вологи, конденсату, грибка та цвілі на стінах кімнати. Корпус техніки виконаний з міцного ABS-пластику, з захистом від ультрафіолету.
Осьовий вентилятор у ванну Vortice Punto Evo ME 120/5 "LL TP має наступні переваги:
- Робота понад 30000 годин (навіть у безперервному стані).
- Ударостійкість.
- Захист від попадань сонячних променів.
- Матеріал виготовлення ABS-пластик.
- Зворотній клапан.
- Клас захисту – IP45.
За рахунок короткої монтажної глибини установку обладнання можна проводити у місцях з вигином труби близько 90°.
Застосування
Використовувати вентилятори Punto Evo ME 120/5 "LL TP для видалення відпрацьованого повітря можна як в побутових: будинках, квартирах, дачах, так і комерційних приміщеннях: офісах, кафе, готелях тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – настінний/стельовий, установка здійснюється з точним дотриманням інструкції. Всі монтажні роботи варто надати спеціалізованому персоналу. Обслуговування техніки складається зі зняття декоративної решітки та видалення пилу/сміття (без використання води). Управління вентиляторами здійснюється завдяки настінному вимикачу.
Купити вентилятор Vortice Punto Evo ME 120/5 "LL TP можна в салоні Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Для більш детальної консультації, підбору обладнання, уточнення ціни, доставки або додаткових послуг монтажу клікайте на кнопку зворотного зв'язку, та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.



















