Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter ICY INVERTER CH-S12FTXTB2S-NG

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.2 |
| Енергоефективність | А+++/А+++ |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Підключення труб для газу | 9,52 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 996 х 301 х 225 мм |
| СOP | 4.42 |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3,53 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 4,2 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 0,95 кВт |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне, Wi-FI |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Робочий діапазон температур | -30 — 52 °С |
| Функції | Опалення, охолодження, приплив свіжого повітря, самоочищення, осушення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Головним призначенням кондиціонера є не просто охолодження/обігрів, а й забезпечення користувача максимальним комфортом і кристально чистим повітрям. З усіма цими завданнями без проблем впораються настінні спліт-системи Cooper&Hunter ICY INVERTER CH-S12FTXTB2S-NG.
Температурний діапазон їх роботи варіює від -25°С до +48°С. Це дозволяє кондиціонеру ефективно працювати не тільки в міжсезоння, але і в сильні морози, практично не створюючи зайвого шуму. Працює пристрій на основі інверторної технології, яка дозволяє скоротити витрати на споживанні електроенергії і знизити рівень шуму.
Дані кондиціонери досить зручні в повсякденній експлуатації, будучи оснащеними режим комфортного сну Sleep, високопродуктивним режим Turbo, можливістю автоматичного рестарту у разі аварійного збою в харчуванні, а також системою самодіагностики можливих несправностей. За допомогою таймера можна встановити час автоматичного включення і виключення кондиціонера. Це особливо зручно, якщо потрібно приготувати приміщення до свого повернення або вимкнути кондиціонер після засипання. Кліматичні системи також мають можливість автоматичної зміни режимів, що дозволяє пристрою змінювати режим роботи з урахуванням зміни температури. При її підвищенні кондиціонер буде працювати в режимі охолодження повітря, а при зниженні пристрій перейде в режим обігріву.
Не можна залишити без уваги і технологію тотальної очищення повітря нового покоління - «Холодна плазма». Вона дозволяє пристрою ефективно боротися з усіма побутовими забруднювачами повітря, включаючи бактерії, віруси і мікроби. Таким чином, Ви будете дихати тільки кристально чистим і свіжим повітрям, що внаслідок призведе до хорошого самопочуття і здоров'я в цілому.
Встановивши кондиціонер Cooper&HunterICY INVERTER CH-S12FTXTB2S-NG у своєму приміщення, Ви будете насолоджуватися довгої і надійною роботою пристрою, яка спрямована на створення ідеального мікроклімату Вашого приміщення. При цьому, спліт-система не буде споживати багато енергії, а її приємна ціна доступна практично кожному.


















