Осьовий вентилятор для ванної Вентс 100 ЛД К 12

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 88 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IP34 |
| Номінальна частота обертання | 2300 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 152х152 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °С |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 12 V/50 Hz |
Енергоощадний вентилятор 12 вольт Вентс 100 ЛД К 12 відноситься до найбільш безпечних приладів даної серії, так як напруга струму складає всього 12 Ст. Пристрій призначений для вентиляції невеликих побутових приміщень.
Для роботи двигун вимагає мінімальну кількість електроенергії, але продуктивність від цього не страждає, залишається досить високою.
Корпус, крильчатка, лицьова панель і всі внутрішні елементи системи виготовлені виключно з високоякісних матеріалів. Вентилятор відповідає всім стандартам європейської якості та має високий ступінь захисту.
Під час роботи пристрій залишається практично безшумним. При відключенні вентилятора, зворотний приплив повітря з вулиці неможливий, так як зворотний клапан це виключає.
Включення і вимикання Вентс 100 ЛД К 12 відбувається за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Виробник надає гарантію на даний товар строком до 2 років.
Купити вентилятор компанії Вентс за мінімальною ціною та максимальною оперативністю можна на сайті магазину Альтер Ейр.






















