Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter Daytona White

Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter Daytona White
58 999 грн
Код товару: a-CH-STEP-0344
AI аналітика товару
Основні характеристики
Перепад висот:
10 м
Енергоефективність:
A+++
Площа приміщення:
22 м2
Тип кондиціонера:
Настінні
Тип приміщення:
Для будинку та квартири
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter Daytona White
| Перепад висот | 10 м |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 22 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Підключення труб для газу | 9,53 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 889х294х212 мм |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,70 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3,00 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 18/50 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 810 Вт |
| Вага зовнішнього блоку | 27,5 кг |
| Напруга, В | 220 В |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Інверторний |
| Холодоагент | R32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Фазність | 1 |
| Функції | Охолодження, Іонізація, Осушення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Китай |
Cooper & Hunter DAYTONA - серія інверторних кондиціонерів, які відрізняються стильним зовнішнім виглядом і різноманітним функціоналом.
Спліт-системи ефективно працюють в діапазоні таких температур: -23 - +24 на тепло і -15 - +43 на холод.
Повітря в приміщення подається очищеним. Воно проходить через Eco-Fresh Filter, де з потоку забирається пил і дрібні частинки. Також в самому приміщенні повітря очищається за допомогою іонізації. Ця функція насичує повітря негативно зарядженими іонами, які захоплюють і руйнують з'єднання в частинках алергенів і інших речовин і виводять їх через систему.
В даному обладнанні можна налаштувати роботу на добу. Таким чином задається час включення і виключення, яке буде раціональним для вас, згідно розпорядку дня.
Технологія I-Action в кондиціонерах CH-S / FTXD дозволяє обладнанню стабільно працювати навіть при частоті в 1 Гц.
Для комфортного сну використовується режим "Sleep". Він забезпечує підтримання комфортної температури, споживаючи мало енергії і виробляючи менше шуму.
Збільшити обсяг подачі холодного або теплого повітря можна регулюючи швидкість обертання вентилятора. За допомогою кондиціонера можливо нормалізувати рівень вологості в приміщенні (Режим осушення).
В якості холодоагенту в настінному кондиціонері використовується фреон нового покоління R-32. Він екологічніше інших фреонів і відрізняється більшою холодильною продуктивністю.
Безперебійну роботу пристрою забезпечує автоматичний перезапуск після відновлення подачі електрики. Самодіагностика аналізує і виявляє помилки в роботі системи і виводить їх код на дисплей внутрішнього блоку.
Рівномірно розподіляють повітря жалюзі кондиціонера в режимі "Swing" при горизонтальному і вертикальному русі.
Спрощує управління спліт-системою wi-fi модуль. Він дозволяє регулювати роботу пристрою за допомогою планшета або смартфона.
Серія Daytona White включає в себе 4 моделі, які відрізняються холодильної потужністю:
- Кондиціонер CH-S09FTXD2-WP з холодильною потужністю 2,7 кВт.
- Кондиціонер CH-S12FTXD2-WP з холодильною потужністю 3,5 кВт.
- Кондиціонер CH-S18FTXD2-WP з холодильною потужністю 5,2 кВт.
- Кондиціонер
CH-S24FTXD2-WP з холодильною потужністю 7,0 кВт.
Зацікавив настінний кондиціонер Daytona White? Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 і ми допоможемо підібрати підходящу модель.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити












