Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S24FTXAM2S-GD

Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S24FTXAM2S-GD
70 799 грн
Код товару: a-CH-STEP-1007
AI аналітика товару
Основні характеристики
Тип кондиціонера:
Настінні
Тип приміщення:
Для будинку та квартири
Тип теплового насоса:
Повітря-повітря
В кредит:
Так
Вага внутрішнього блоку:
16.5 кг
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S24FTXAM2S-GD
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Підключення труб для газу | 9,53/3/8 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38/1/4 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1101х327х249 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 7.0 - 7.9 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 7.0 - 7.9 кВт |
| Споживана потужність, Вт | от 1 до 2 |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Керування | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Золотий |
| Функції | Циркуляція повітря |
| Площа до, м² | 70 |
| Країна виробник | Китай |
Оптимальний мікроклімат в приміщенні вкрай необхідний для нормальної життєдіяльності людини. Для оптимізації температури і очищення повітря іноді недостатньо просто відкритого вікна. Зараз на перший план виходить використання кондиціонерів. Тим більше, що з кожним роком виходять нові більш функціональні моделі. Але дуже важливо звертати увагу не тільки на кількість функцій, а на якість товару.
Альтер Ейр пропонує вашій увазі кондиціонер Cooper & Hunter CH-S24FTXAM2S-GD серії Supreme (Gold), який оснащений всіма необхідними характеристиками для створення комфортних умов у приватному будинку, квартирі або офісі. Модель CH-S24FTXAM2S-GD вже відома на ринку як багатофункціональний якісний продукт.
Серед переваг Cooper & Hunter можна виділити наступні:
Варто відзначити і компактний стильний дизайн, який буде чудово поєднуватися з будь-яким інтер'єром.
Альтер Ейр пропонує вашій увазі кондиціонер Cooper & Hunter CH-S24FTXAM2S-GD серії Supreme (Gold), який оснащений всіма необхідними характеристиками для створення комфортних умов у приватному будинку, квартирі або офісі. Модель CH-S24FTXAM2S-GD вже відома на ринку як багатофункціональний якісний продукт.
Серед переваг Cooper & Hunter можна виділити наступні:
- наявність побутового теплового насоса, який дозволяє кондиціонеру виконувати функцію обігрівача в міжсезоння;
- безшумність робить пристрій практично непомітним в приміщенні;
- інтелектуальне управління в режимі AUTO розроблена для автоматичної зміни режиму в залежності від температури повітря. Ця функція підтримує оптимальний клімат у приміщенні;
- режиму комфортного сну (налаштовується за допомогою пульта д / у) створить відповідні температурні умови для міцного сну;
- новітня технологія очищення повітря максимально ефективно очистить повітря від пилу та інших дрібних частинок;
- 24 годинний таймер на включення і виключення дозволить контролювати час і тривалість роботи кондиціонера;
Варто відзначити і компактний стильний дизайн, який буде чудово поєднуватися з будь-яким інтер'єром.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити









