Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-BL

Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-BL
46 199 грн
Код товару: a-CH-STEP-0278
AI аналітика товару
Основні характеристики
Тип приміщення:
Для будинку та квартири
Тип теплового насоса:
Повітря-повітря
В кредит:
Так
Вага внутрішнього блоку:
13 кг
Підключення труб для газу:
9,53/3/8" мм
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-BL
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Підключення труб для газу | 9,53/3/8" мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38/1/4" мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 996х301х225 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2.0 - 2.9 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3.0 - 3.9 кВт |
| Споживана потужність, Вт | до 25 |
| Вага зовнішнього блоку | 44,5 кг |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Керування | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Чорний |
| Функції | Циркуляція повітря |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Китай |
Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXAM2S-BL серії SUPREME (Black)
Нова модель кондиціонеру компанії Cooper & Hunter, оснащена всіма необхідними функціями для створення комфортного мікроклімату в вашому домі. Серед головних переваг пристрою можна виділити кілька основних:
- Екстра низький рівень шуму (18 дБ), дозволить спокійно засинати в кімнаті, де встановлений кондиціонер без сторонніх звуків і шумів;
- WI-FI модуль дає можливість управляти технікою через смартфон або планшет, тим самим ви заощаджуєте час на пошуки пульта;
- Багатошвидкісний вентилятор робить роботу кондиціонера більш ефективною;
- Функція самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор продовжує працювати і видаляє залишки вологи з теплообмінника. Це запобігає появі всередині блоку цвілі, грибків і різних бактерій, які негативно впливають на здоров'я людини;
- Система стабілізації напруги вбереже техніку від перепадів напруги;
- «CH SMART-ION FILTER» - технологія тотального очищення повітря нового покоління. Очищає повітря від пилу і створює комфортний мікроклімат навіть для алергіків;
- Функція блокування управління призначена для того, щоб ні діти, ні домашні тварини випадковим чином не змогли збити налаштування кондиціонера;
- Вищий клас енергоефективності (А +++) дозволить скоротити енерговитрати і тим самим зберегти ваш бюджет;
- Інтелектуальне управління в режимі AUTO. Режими будуть змінюватися в залежності від температури в приміщенні;
- Бактерицидне покриття пульта дистанційного керування запобіжить появі і розмноженню різного роду бактерій.
Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXAM2S-BL призначений для того, аби погода у вашому будинку завжди була комфортною і приємною для всієї родини.
Якщо дана модель вас зацікавила, звертайтеся до консультанта Альтер Ейр за більш детальною інформацією за номером телефону 0800330828.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














