Systemair KVKE EC - канальний вентилятор з шумоизолированным корпусом і EC двигуном

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 3339 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 374 м³/ч |
| Розміри, мм | 433х442х246 мм |
| Споживана потужність, Вт | 68,7 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 13.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Systemair KVKE EC – канальний вентилятор із спеціальним шумоизолированным корпусом для підключення до круглих каналах, енергоефективний EC двигун з вбудованими термоконтактами і відкидна кришка для зручності обслуговування.
Основні функції канального вентилятора:
- всі конструкції серії KVKE є спеціальними радіальними вентиляторами, призначеними для одностороннього всмоктування, з наявністю робочих лопаток, які загнуті назад;
- максимальний рівень ефективності при роботі;
- забезпечують відносно високий статичний тиск;
- встановлена кришка, що відкидається досить швидко знімається, але попередньо необхідно усунути стрижень, що закріплює всі петлі;
- квт з особливою властивістю автоматичного перезапуску забезпечує надійний захист електродвигуна від перегріву.
Всю необхідну докладну інформацію про якість і відмітних характеристиках круглого канального вентилятора Systemair KVKE EC можна отримати у спеціалістів компанії "Альтер Ейр".














