Витяжний вентилятор для кухні Soler&Palau ECO-500

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 480 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52 дБа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | от 5 до 35 °С |
| Номінальна частота обертання | 1050 об/хв |
| Тип вентилятора | Побутовий |
| Розміри, мм | 315 х 375 х 132 мм |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Призначення | Для будинку, для квартири, для кухні, для зонта |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 90 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Фазність | однофазний |
Кухонні вентилятори Soler&Palau ECO-500 завдяки своїй спеціальній конструкції можуть видаляти гарячий вологий повітря. Завдяки наявності спеціальної ємності для збору жиру, Soler&Palau ECO-500 можуть працювати на великих промислових кухнях і видаляти значна кількість повітря. Для більш ефективного функціонування над кухонною плитою бажано встановлювати спеціальний парасолька. Монтаж вентилятори Soler&Palau ECO-500 здійснюється або зовні парасольки, або в системі повітроводів.
Корпус відцентрового вентилятора Soler&Palau ECO-500 виготовлений з листової сталі, яка покрита спеціальною фарбою для захисту від корозії. Для збільшення терміну служби, вентилятор можна легко чистити - він є легко розбірним, внутрішні елементи можна мити навіть в посудомийній машині. Діапазон температур, при яких може працювати даний агрегат, становить 30 градусів - від 5 до 35.
Крильчатка вентилятора має спеціальну конструкцію, яка збільшує продуктивність його роботи, а двигун дозволяє досягти швидкості обертання 1050 оборотів в хвилину. Двигун вентилятори Soler&Palau ECO-500 однофазний, що полегшує його монтаж.
Для того, щоб захистити пристрій від потрапляння сторонніх предметів, кухонні вентилятори Soler&Palau ECO-500 комплектуються захисними гратами.
Купити кухонний вентилятор Soler&Palau ECO-500 за вигідною ціною Ви можете, оформивши онлайн заявку на сайті або звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами.
Конструктивні і функціональні особливості
- Одношвидкісний вентилятор
- Можливість видалення повітря з домішкою жиру
- Висока продуктивність роботи
- Фільтр і піддон для жиру
- Компактні розміри











