Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau DECOR-100 CR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2500 об/хв |
| Опції керування | Світловий індикатор, Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 85 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0°С до +40°С |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Витяжні вентилятори DECOR-100 CR є сучасним рішенням для локальної вентиляції брудних зон приміщення, таких як ванна, гардеробна, пральня тощо. Принцип роботи витяжних вентиляторів DECOR-100 CR вкрай простий. Пристрій притягує відпрацьоване повітря і видаляє назовні, запобігаючи його застою в приміщенні.
Головна особливість моделей DECOR-100 CR полягає в тому, що вони оснащуються регульованим таймером, зворотним клапаном і світловим індикатором, завдяки чому їхня експлуатація максимально проста і зручна.
Таймер, вбудований у систему DECOR-100 CR, дає можливість користувачеві налаштовувати час роботи вентилятора в діапазоні від 1 до 30 хвилин, автоматизуючи процес вентиляції залежно від індивідуальних потреб.
Переваги Soler&Palau DECOR-200 CR
Вентилятори Soler&Palau DECOR-100 CR мають безліч переваг, які роблять їх чудовим вибором для вентиляції приміщень із підвищеною вологістю. Серед таких «плюсів» варто відзначити:
Висока якість матеріалів. Корпус вентилятора цієї моделі виконано з міцного литого пластику, матеріал такого типу стійкий до пошкоджень і ультрафіолету, тому має довгий термін експлуатації.
Системи захисту. Вентилятор DECOR-100 CR має систему захисту IPX4, вона гарантує безпечне функціонування пристрою поблизу відкритих джерел вологи.
Низькі шумові характеристики та невелике споживання електричної енергії. Вентилятор DECOR-100 CR працює майже безшумно (шум роботи системи на максимальних обертах не перевищує 40 дБА) і споживає всього 13 Вт енергії.
Ці особливості роблять вентилятор Soler&Palau DECOR-100 CR відмінним вибором для забезпечення комфортного мікроклімату в житлових і комерційних об'єктах.









