Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 140/56

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52,1 дБа |
| Тип монтажу | - |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна частота обертання | 215 |
| Об`єм реціркульованого повітря | 13680 куб.м/час |
| Споживана потужність, Вт | - |
| Діаметр лопатей | 1422 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Стельовий осьовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 140/56 використовується як в житлових приміщеннях, так і на терасах будинків, в кафе, ресторанах і служить для переміщення і перемішування повітря. Дані агрегати можуть працювати як самостійно, так і спільно з системами вентиляції та кондиціювання - тоді комфортна температура в приміщенні досягається в найкоротші терміни, і немає такого різкого перепаду температурних режимів.
Монтаж осьового вентилятора Vortice Nordik 1S 140/56 здійснюється на стелі, за допомогою спеціального гака, який забезпечує надійність установки.
Крильчатка вентилятора Vortice Nordik 1S 140/56 має три лопасті, діаметр яких становить 140 сантиметрів. Лопаті виготовлені з листової сталі і покриті спеціальною фарбою білого кольору. Стельовий вентилятор Vortice Nordik 1S 140/56 оснащується провідним пультом з п'ятиступінчатим перемикачем швидкості. Можливо також керування пристроєм за допомогою бездротового дистанційного пульта. Користувач може за допомогою пульта задавати швидкість обертання вентилятора, змінювати напрямок обертання і встановлювати час вимикання пристрою за допомогою таймера.
Купити стельові вентилятори Vortice Nordik 1S 140/56 за вигідною ціною Ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами.
Конструктивні і функціональні особливості
- Тиха робота дозволяє використовувати вентилятори Vortice Nordik 1S 140/56 в нічний час
- Висока продуктивність
- Можливість управління пультом
- Робота по таймеру
Габаритне креслення Vortice Nordik Design 1S 140/56














