Побутовий рекуператор AERALIQUA QUANTUM NEXT 150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Aerauliqa |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 10-29 |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення рекуператора | Для будинку |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Робочий діапазон температур | -20 °C - +50 °C (зовнішнього повітря) |
| Опції керування | Пульт ДУ, перемикання швидкостей, дистанційне керування |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Теплообмінник | Керамічний |
| Споживана потужність, Вт | 2/2,5/3,5/4,5/6 Вт |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга, В | 220 В |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 74 % |
| Довжина повітропроводу | 270 мм |
| Габарити | Компактні |
Aerauliqa QUANTUM NEXT 150 – це припливно-витяжна установка з рекуперацією від італійського виробника кліматичної техніки. Пристрій має широкий функціонал і призначений для вирішення декількох завдань одночасно:
Видалення надлишкової вологи із приміщення.
Охолодження повітря, що надходить влітку.
Нагрівання повітря, що надходить взимку.
Фільтрування повітря перед його реалізацією у приміщенні.
Рекуператор тепла виконаний у сучасному стилі із якісних матеріалів. Техніка розрахована на тривалу експлуатацію з високою ефективністю 60 м³/год.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Корпус вентиляційної установки виконаний з ABS пластику - матеріалу, стійкого до ультрафіолету та інших механічних впливів. Крильчатка пристрою розроблена для покращення аеродинамічних показників, що забезпечує підвищену ефективність разом з низькою шумністю роботи. Двигун рекуператора має вбудований тепловий захист та встановлений на високоякісні герметичні підшипники.
Технічні переваги Aerauliqa QUANTUM NEXT 150:
Призначений для безперервної роботи.
Фільтр класу очищення G3 - очищає повітря, що надходить від пилу, комах та інших дрібних частинок.
Керамічний теплообмінник забезпечує високу теплову ефективність у момент нагрівання повітря.
Клас захисту IPX4.
Ергономічний дизайн у вигляді плоскої передньої кришки.
Легкий доступ до фільтра та внутрішнього блоку пристрою.
Максимально низькі шумові показники – від 10 дБА.
Використання екологічно чистих пластикових компонентів.
Відмінною властивістю рекуператора є наявність трьох режимів роботи:
Режим рекуперації: зміна режиму потоків повітря – припливний або витяжний – кожні 70 секунд.
Односторонній режим при якому користувач сам встановлює (через пульт дистанційного керування) або режим припливу повітря, або витяжки.
Рекуперація за температурним датчиком.
ЗАСТОСУВАННЯ
Рекуператор Aerauliqa QUANTUM NEXT 150 стане чудовим вибором для обслуговування побутових приміщень, таких як спальня, дитяча кімната або вітальня. Вентилятор стане ідеальним рішенням для позбавлення від CO2 та інших забруднювачів повітряних мас у приміщенні. Більш того, використання припливно-витяжного рекуператора дозволяє запобігти утворенню конденсату та його наслідків у вигляді плісняви на стінах та поверхнях сантехніки. Для підвищеної ефективності рекомендується парна установка рекуператорів у різних кутах приміщення (або різних приміщеннях за умови наявності місць для перетікання повітря).
Рекуператор має змогу працювати на п'яти швидкостях. Для комфорту у використанні споживач зможе контролювати режим роботи техніки за допомогою вбудованого LCD дисплея.
МОНТАЖ
Устаткування приєднується до вентиляційної системи. Мінімальний діаметр отвору для монтажу – 158 мм.Ми завжди рекомендуємо довіряти монтаж техніки виключно фахівцям. Самостійне встановлення може призвести до похибок у роботі обладнання або поломки.
Придбати припливно-витяжний рекуператор Aerauliqa QUANTUM NEXT 150 Ви можете на нашому сайті або здійснивши безкоштовний дзвінок за номером 0 800 33 08 28. Інженери компанії Альтер Ейр зорієнтують вас у виборі кращої кліматичної техніки для вашого будинку.




















