Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFM-120Т, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 170х197 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.605 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120Т - модель серії Magic шведської компанії. Вона укомплектована двигуном з підшипником, який забезпечує надійну роботу пристрою протягом тривалого часу.
Міцний пластик, з якого виготовлений корпус, захищає механізм від пошкоджень, запобігаючи потраплянню сторонніх часточок в середину. Він також не втрачає колір, завдяки чому можна довго насолоджуватися зовнішнім виглядом пристрою.
Вентилятор ELECTROLUX EAFM 120т характеризується:
- Високою продуктивністю - 195 м3 / год;
- Низьким рівнем шуму - 31 дБа;
- Ступенем захисту від води - IPх4;
- Змінною переднею панеллю.
- Таймером відключення - можна встановити від 1 до 20 хвилин.
Використовуються ELECTROLUX EAFM 120 Т для видалення відпрацьованого повітря з ванних кімнат, санвузлів, комор і гардеробних. Вони легко монтуються в стіну, стелю або передбачений вентиляційний канал.
Купити побутовий вентилятор EAFM 120 Т можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр за телефоном 0-800-33-08-28 або залишивши заявку.





















