Salda VKA - круглий канальний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 56 дБа |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1992 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 232 м³/ч |
| Розміри, мм | 310х122х310 мм |
| Споживана потужність, Вт | 44 Вт |
| Робоча температура, °C | от -30 до +40 °C |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Лінійка литовських канальних вентиляторів Salda VKA представлена вентагрегатами для круглих повітроводів типорозмірів 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 і 355 мм. Вони можуть бути використані в набірних припливно-витяжних системах вентиляції і кондиціювання для будинку, офісу, магазину, для роботи на приплив свіжого повітря, так і на видалення. Вентилятори Salda VKA 355 LD і Salda VKA 355 MD в основному призначені для систем промислової вентиляції, за винятком систем димовидалення, транспортування вибухонебезпечних газів або хімічних агресивних речовин.
Конструктивні особливості.
Крильчатка має загнуті назад лопаті, що дозволяє досягти максимально швидкого подачі повітря. Асинхронний електродвигун оснащений зовнішнім ротором, що робить його більш економічним ніж двигуни "класичної" компонування, а так само меншим розміром.
Вбудована тепловий захист виключає ризик виходу з ладу двигуна вентилятора від перегріву, будь то викликане різким підвищенням Клемна коробка розміщена зовні корпусу, що спрощує підключення вентилятора до мережі.
Кожен типорозмір проводиться в двох варіантах: MD - стандартні моделі; LD - моделі володіють підвищеною продуктивністю. Для Salda VKA 100 MD максимальний об'ємний витрата повітря становить 232 м3/год, а для Salda VKA 100 LD - 260 м3/год відповідно.
Монтаж.
Вентилятори комплектуються монтажним кронштейном, так що можна закріплювати його на будь-якій поверхні стіни/стелі/балки і підключити в повітропровід круглого перерізу.
Литовська компанія Салда завоювала популярність в Європі завдяки випуску вентиляційного обладнання володіє високою надійністю і практично не поступається за своїм робочим якостям іменитим виробниками з Німеччини, Швеції, Італії, Іспанії. Канальний вентилятор Salda VKA не став виключенням, пропонуючи аналогічні споживчі якості за доступною ціною. Отримати детальну інформацію про даний товар, оформити доставку, замовити проектування системи вентиляції та монтаж ви можете за телефоном 0800330828 в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.




























