Камінний вентилятор Soler&Palau CHEMINAIR 600

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 600 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1050 об/хв |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 343х298х315 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Робоча температура, °C | 180°С |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Камінний вентилятор призначений для рівномірного розподілу тепла, яке випромінюється піччю/каміном, по всьому приміщенню. Принцип роботи камінних вентиляторів полягає в такому: коли температура біля печі/каміна досягає певних показників, вентилятор автоматично вмикається, створює циркуляцію та прискорює розповсюдження теплого повітря по приміщенню та суміжних кімнатах. Коли температура біля каміна опускається нижче заданої точки, вентилятор автоматично вимикається. Серед найкращих моделей камінних вентиляторів варто розглянути пристрій від компанії Soler&Palau, а саме модель Cheminair 600. Серед її переваг слід виділити високу продуктивність, простоту монтажу та підключення.
Характеристики
Відцентровий камінний вентилятор промислового типу Cheminair 600 служить для ефективної циркуляції камінного повітря у великих приміщеннях. Пристрій оснащений повітропроводом (160 мм) для переміщення тепла між приміщеннями і роботи в режимі вентиляції. Важливими характеристиками Cheminair 600 є:
його висока витрата повітря, яка становить 600 кубічних метрів на годину;
низька споживана потужність в 0.1 кВт;
швидкість обертання двигуна 1050 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу і високу продуктивність;
рівень шуму роботи вентилятора становить усього 40 дБ.
Тип установки внутрішнього блоку камінного вентилятора Cheminair 600 може бути як підлоговим, так і підвісним. Габарити пристрою становлять:
393 мм у ширину;
315 мм у висоту;
278 мм у глибину.
Крім того, пристрій має вбудований захист від перегріву, а також систему теплову систему захисту двигуна.
Регулювання роботи вентилятором здійснюється за допомогою:
вбудованого/виносного термостата;
регулятора швидкості.
Soler&Palau Cheminair 600 є найкращим рішенням у забезпечення затишку в приміщенні.















