Вентилятор для ванної Helios M1-120 Р

Вентилятор для ванної Helios M1-120 Р
13 391 грн
11 115 грн
-17%
Код товару: a-L6363
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Helios
Розхід повітря:
150/170 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
32/36 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентилятор для ванної Helios M1-120 Р
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 150/170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 32/36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2050/2350 об/х |
| Опції керування | Датчик руху |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 176 х 176 х 116-70 мм |
| Споживана потужність, Вт | 10/13 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Компанія Helios під впливом інноваційних тенденцій створила вентилятори M1-120 Р з датчиком руху.
Така технологія реалізується інфрачервоним датчиком, потрапляючи на який людина активує роботу вентилятора. Тривалість обертання крильчатки - 6 хвилин. Якщо інфрачервоний промінь ще раз фіксує рух - пристрій продовжує свою роботу такий же період часу. Вимикається прилад через 6 хвилин, після того, як людина виходить з приміщення.
Корпус влаштований таким чином, щоб убезпечити двигун і робоче колесо від потрапляння в них дрібних предметів і води (ступінь захисту ІР45). Матеріал корпусу - ударостійкий пластик, який не дає пристрою деформуватися і дозволяє зберегти естетичний вигляд. Оснащене обладнання зворотним клапаном, що запобігає проникненню забрудненого повітря з повітропроводу назад в приміщення.
Двигун і кулькові підшипники розраховані на постійне навантаження, тому обладнання можна застосовувати в приміщеннях з високою відвідуваністю. При цьому підшипники забезпечують продуктивну роботу протягом 40 тисяч годин і відрізняються неймовірною експлуатаційною надійністю. Двигун оснащений захистом від перегріву, що в свою чергу впливає на тривалу роботу без втрати ефективності.
Завдяки вдосконаленій крильчатці німецька компанія HELIOS досягла оптимального ККД при мінімальному споживанні енергії.
За допомогою кабельного відсіку, який кільцем охоплює корпус і можливості встановлювати обладнання в будь-якому положенні, процес монтажу здійснюється швидко. А завдяки сполучним клемам, що поставляються з пристроєм, не викликає труднощі підключити обладнання до електричної мережі. Чистка гладкої декоративної панелі здійснюється просто і дозволяє заощадити час на прибиранні.
Хочете встановити вентилятор HELIOS M1-120 Р собі в ванну кімнату, телефонуйте в компанію Альтер Ейр за номером 0800330828 або заповнюйте заявку на сайті alterair.ua.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















