Промисловий вентилятор осьового типу Maico EZR

Промисловий вентилятор осьового типу Maico EZR
Код товару: a-0086.0000
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
1100
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
32-62 дБа
Тип монтажу:
Настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Промисловий вентилятор осьового типу Maico EZR
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 32-62 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP55 |
| Матеріал зовнішнього покриття | Листова сталь, оцинкована |
| Номінальна частота обертання | 2850 об/хв |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Промисловий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 254 х 317 х 240 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Робоча температура, °C | від -20 до 60 °C |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
Компанія Maico представляє серію вентиляторів EZR яка призначена для промислового застосування. Трубний вентилятор підходить як для вентилювання цеху, лабораторії, так і для офісу.
Оснащений однофазним реверсивним двигуном, має конденсатор в клемній коробці. Корпус виконаний з високоміцного матеріалу - оцинкована сталь. Виробник рекомендує, щоб уникнути поширення коливань по системі повітроводів, використовувати еластичні штуцера і віброізолятори.
Вентилятор Maico EZR для труб також укомплектований восьмилопасною крильчаткою виготовленої з армованого поліаміду. Докладніше про цю модель трубних вентиляторів Ви зможете дізнатися у консультантів Альтер Ейр.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











