Передня панель ER-A для відцентрового вентилятора Maico ER

Передня панель ER-A для відцентрового вентилятора Maico ER
2 622 грн
Код товару: a-0084.0361
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Передня панель ER-A для відцентрового вентилятора Maico ER
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Розміри, мм | 281х281 мм |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0. 47 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Запітнілі дзеркала, підвищена вологість, неприємний запах, поява різного роду грибків в приміщенні – проблеми з якими стикається кожен. Витяжний вентилятор – прилад, який може легко усунути всі ці неприємності. Альтер Ейр рекомендує витяжний вентилятор MAICO ER, який відомий своєю високою продуктивністю, довгостроковістю і безшумністю роботи. Головною перевагою даної моделі є змінна передня панель.
Передня панель MAICO ER-A без зусиль можна зняти самостійно і почистити пристрій, це вбереже вас від додаткових витрат на сервісне обслуговування. Крім того, панель оснащена спеціальним індикатором необхідності заміни фільтра. Пристрій може працювати в безперервному режимі, і це ніяк не відіб'ється на його продуктивності або довгостроковості (встановлений двигун з термічним захистом від перевантаження). Варіант включення вентилятора ви так само можете вибрати самостійно: установка окремого вимикача або ж підключення до вимикача освітлення.
Дане пристосування можна встановлювати в кімнатах з підвищеною вологістю (наприклад, ванна), ступінь захисту від проникнення в корпус вологи або води – IP X5. Стриманий дизайн і невеликі габарити будуть гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Більш детальну інформацію про продукт ви можете отримати, звернувшись до консультанта Альтер Ейр за номером телефону 0-800-33-08-28.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити










