Промисловий вентилятор осьового типу Maico DZR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | від -20 до 60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2850 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 254 х 317 х 240 мм |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Компанія Альтер Ейр являє трубні вентилятори Maico DZR. Вентилятори DZR розроблені для застосування в промислових цехах, а так само лабораторіях і офісних будівлях - тобто для масштабного використання.
Такі вентилятори мають трифазний асинхронний двигун, що дозволяє їм забезпечити захист від перевантаження і належне вентилювання великого приміщення. Корпус трубного вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі з фланцями з двох сторін, крильчатка - 8-лопатева зроблена з армованого скловолокном поліаміду.
Монтаж вентилятора можливий в будь-якому положення, як горизонтально, так і вертикально, і може працювати в двох режимах - припливу і витяжки повітря.
Подробиці можна дізнатися у операторів Альтер Ейр.













