Промисловий вентилятор осьового типу Maico DAS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 20000 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | -20...50 °С |
| Номінальна частота обертання | 1475 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 910 х 910 х 500 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1,732 кВт |
| Вага | 46.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 710 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Німецька компанія Maico випустила ряд осьових вентиляторів DAS, що призначені для настінного монтажу. Модель призначена для промислового призначення і має великі габарити. Приєднувальний діаметр вентилятора становить 710 мм, корпус вбудовані міцні петлі для підйому з допомогою крана. Крильчатка має вісім лопатей, виготовлених з пластмаси. Застосовуються тільки для витяжної вентиляції.
Виробник не рекомендує використовувати осьові вентилятори DAS для видалення повітря, насиченого водяною парою. Регулювання швидкості вентилятора для настінного монтажу здійснюється за допомогою частотного перетворювача, не використовується трансформатор, клемна коробка розташована на двигуні.
Детальну інформацію про настінних осьових вентиляторах DAS Ви можете дізнатися у консультантів Alter Air.











