Побутовий рекуператор Blauberg FRESHBOX 100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | BLAUBERG |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 70 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для будинку, квартири |
| Повітряний фільтр | G4, F8 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP22 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Перемикання швидкостей, пульт ДУ, таймер 24 години, таймер тижневий, таймер 24 години |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Пластмассовый |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 590 × 690 × 257 мм |
| Споживана потужність, Вт | До 45 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| ККД рекуперації | 87% |
| Довжина повітропроводу | від 100 до 500 мм |
| Габарити | Стандартні |
Freshbox 100 - це сучасні моделі вентиляційних рекуператорів від бренду Blauberg. Продуктивність вентиляційних пристроїв Blauberg Freshbox 100 досягає 100 м³/год, завдяки чому вони здатні забезпечити ефективний повітрообмін у житлових і комерційних приміщеннях площею до 75 метрів квадратних.
Виробник пропонує на вибір два типи таких установок: у чорному та білому кольорі. Тому, кожен клієнт зможе адаптувати пристрої під дизайн інтер'єру свого приміщення.
Характеристики Blauberg Freshbox 100
Припливно-витяжні установки Blauberg Freshbox 100 обладнуються спеціальним теплообмінником, завдання якого - відібрати теплову енергію у витяжного потоку і передати припливному для повторного обігріву приміщення.
Рекуперативна система дає змогу досягти максимальної енергоефективності під час вентиляції.
Додатково, для максимально економічної роботи цих вентустановок, були передбачені ЄС-двигуни. На сьогоднішній день вони є кращими в області енергоспоживання, шумових характеристик і ефективності. ККД таких двигунів досягає 90%, а зручне плавне регулювання їхньої швидкості дає змогу гнучко керувати системою, адаптуючи її під особисті уподобання.
Варто зазначити, що корпус цих вентиляційних приладів має високу якість, завдяки чому вони мають більш тривалий термін служби. Під час виготовлення припливно-витяжних систем Blauberg Freshbox 100 використовується особливо міцний метал із полімерним покриттям, водночас передня панель приладу виготовляється з акрилу.
Таким чином, припливно-витяжні установки Blauberg Freshbox 100 - це висока ефективність, найкраща якість і економічна робота.















