Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KET

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KET
Код товару: a-0095.0226
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
320 м³/ч
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
36 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KET
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 320 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Робочий діапазон температур | -20 °C до 40 °C °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 841х857х598 мм |
| Споживана потужність, Вт | 36 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 93% |
| Електропідключення | 230-50 |
Припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла Maico WS 320 KET користується величезною популярністю на ринку вентиляційного обладнання. Основне її призначення полягає в наданні правильного повітрообміну в житловому будинку або квартирі. Індекс КЕТ означає, що в пристрої є калорифер попереднього нагріву і ентальпійного теплообмінник.
Невелика установка дозволяє проводити монтаж в обмеженому просторі, не займаючи важливу житлоплощу. Її можна встановити під сходами, в технічному приміщенні, комори або на горищі. Практично безшумна робота навіть при максимальному навантаженні (36 дБА) не принесе дискомфорту мешканцям. Завдяки тому, що конструкція Maico WS 320 KET зібрана відповідно до сучасної модульної системи, монтаж і подальше обслуговування буде проходити швидко і легко.
Устаткування функціонує на ЄС-двигунах, які економно споживають енергію, а вбудований рекуператор додатково сприяє економії і розряджає навантаження, спрямовану на систему опалення. ККД рекуперації становить 93%. Тепло забирається з виводить повітря і передається входить, економлячи витрати. Налаштування системи відбувається за допомогою інтелектуального управління, а вибирати один з шести режимів можна віддалено. Для цього необхідно завантажити мобільний додаток на свій гаджет.
Якісний матеріал виготовлення корпусу з листової сталі дозволяє пристрою бути довговічним і надійним. Висока ефективність, гарна «начинка», низький рівень шуму, економічність, практично безмежні можливості управління - все це характерно для даної установки. Також всередині ПВУ Maico WS 320 KET знаходяться два фільтри, які запобігають потраплянню засмічень в систему вентиляції.
Якщо вас цікавить додаткова інформація про цей товар - можете уточнити її у наших професійних менеджерів за номером 0800330828 або залишивши заявку на сайті.
Невелика установка дозволяє проводити монтаж в обмеженому просторі, не займаючи важливу житлоплощу. Її можна встановити під сходами, в технічному приміщенні, комори або на горищі. Практично безшумна робота навіть при максимальному навантаженні (36 дБА) не принесе дискомфорту мешканцям. Завдяки тому, що конструкція Maico WS 320 KET зібрана відповідно до сучасної модульної системи, монтаж і подальше обслуговування буде проходити швидко і легко.
Устаткування функціонує на ЄС-двигунах, які економно споживають енергію, а вбудований рекуператор додатково сприяє економії і розряджає навантаження, спрямовану на систему опалення. ККД рекуперації становить 93%. Тепло забирається з виводить повітря і передається входить, економлячи витрати. Налаштування системи відбувається за допомогою інтелектуального управління, а вибирати один з шести режимів можна віддалено. Для цього необхідно завантажити мобільний додаток на свій гаджет.
Якісний матеріал виготовлення корпусу з листової сталі дозволяє пристрою бути довговічним і надійним. Висока ефективність, гарна «начинка», низький рівень шуму, економічність, практично безмежні можливості управління - все це характерно для даної установки. Також всередині ПВУ Maico WS 320 KET знаходяться два фільтри, які запобігають потраплянню засмічень в систему вентиляції.
Якщо вас цікавить додаткова інформація про цей товар - можете уточнити її у наших професійних менеджерів за номером 0800330828 або залишивши заявку на сайті.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити






















