Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB
Код товару: a-0095.0223
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
320 м³/ч
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
36 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 320 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4/F7 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Пластинчатий |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 841х857х598 мм |
| Споживана потужність, Вт | 37 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 67 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 96 % |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити






















