Припливно-витяжна установка з рекуперацією Jablotron Futura M

Припливно-витяжна установка з рекуперацією Jablotron Futura M
365 907 грн
Код товару: a-JLT_FU_M_02
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Jablotron
Розхід повітря:
300-400 м³/ч (*залежить від опору)
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
46 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією Jablotron Futura M
| Бренд | Jablotron |
| Розхід повітря | 300-400 м³/ч (*залежить від опору) |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальне електроспоживання | 600 Вт |
| Повітряний фільтр | F7 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Робочий діапазон температур | Від -19 до +45 °С |
| Наявність VAV-системи | Так |
| Опції керування | VAV-система, Датчик СО2 |
| Оснащення | Рекуператор, 2 фільтра F7, контролер Alfa, автоматика ModBus, HT32 сифон |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Запатентований рекуператор з ентальпійною технологією |
| Тип нагрівального елементу | Опціонально за допомогою CoolBreeze |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розхід повітря | 80-400 м³/ч |
| Розміри, мм | 835 х 995 х 522 мм |
| Споживана потужність, Вт | 230 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 47 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Охолодження (min-max) | Так |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Контроль по CO2 | Так |
| ККД рекуперації | 91,8 % |
| Електропідключення | 230 V/50 Hz, 16 A |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити

















