припливна вентиляційна установка Systemair TA 450EL 6kw

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 450 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 130 Вт |
| ТЕН | 6 |
| Вага | 59 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Надійна припливна установка Systemair TA 450 EL 6 kw – прекрасний варіант для обслуговування приміщень громадського та адміністративного призначення тих випадках, коли існує явна необхідність в організації постійного надходження свіжого повітря. Агрегат не тільки забезпечить будівля припливними повітряними потоками, але і підігріє їх до необхідної температури, очистить сучасними фільтрами.
Здійснювати управління установкою гранично просто – існування виносний пульт з русифікованим дисплеєм, використання якого зрозуміло на інтуїтивному рівні, помітно спростила процес завдання основних налаштувань, що стосуються функціонування обладнання.
При необхідності до агрегату так само може бути підключений витяжний вентилятор, наявність якого може значною мірою позитивно вплинути на процес формування комфортного мікроклімату в приміщенні.
Придбати Systemair TA 450 EL 6 kw у Києві за найкращою ціною можна, звернувшись до висококваліфікованим фахівцям салону кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 450 EL 6 kw
Габаритне креслення Systemair TA 450 EL 6 kw


















