Вентилятор для ванної Vortice Vario 150/6" ARI

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 220 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38,2 дБа |
| Тип монтажу | Встроенный, скрытый |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1330 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 300 х 300 х 135 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 2.52 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Реверсивний вентилятор Vortice Vario 150/6 ARI – сучасне вентиляційне обладнання, що являє собою зразок зручності високої ефективності. Вентилятори даної серії працюють на подачу\відтік повітря в приміщенні. Дана модель досить економічна в питаннях енергоспоживання і високопродуктивна, вона практично безшумно функціонує і не потребує технічного обслуговування. Виробники рекомендують використовувати пристрої для вентиляції торгових або спортивних залів, ресторанів та готелів, адміністративних, складських приміщень.
Вентилятори обладнані високоякісними деталями, які гарантують надійну і ефективну роботу протягом тривалого часу. Це насамперед автоматичні жалюзі, які крім своєї прямої функції - захисту двигуна, також охороняють агрегати від попадання пилу, комах і інших негативних факторів, які шкодять здоров'ю людини.
Також слід зазначити лаконічний зовнішній вигляд пристроїв, вишукана передня частина якого дозволяє розвіяти міфи про те, що вентилятор не може бути гарним доповненням інтер'єру. Прихований монтаж вентиляторів дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр і він не буде при цьому помітний людському оку.
Вентилятори Vortice Vario 150/6 ARI – дійсно ефективні пристрої, які змінюючи напрямку потоку повітря можуть працювати як на приплив, так і на витяжку забрудненого повітря. З цим агрегатом Ви забудете про неприємні запахи, які раніше заважали комфортному перебуванню в приміщенні, оскільки вентилятор ефективно усуває їх, а також повністю запобігає появі нових.



















