Припливна вентиляційна установка Systemair TA 4500 HW, з водяним теплообмінником

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 4500 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 1895 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 168 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400x700 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 4500 HW відрізняється своєю винятковою компактністю, завдяки чому може бути встановлена як в адміністративних приміщеннях, так і в торгових. Пристрій працює дуже тихо, і абсолютно не створює дискомфорту людям, що знаходяться в кімнаті.
Організація постійного припливу атмосферного повітря не єдина функція, виконувана агрегатом. Так само дана модель підігріває повітряні потоки високоефективним і економічним водяним водонагрівачем, очищає їх чутливими фільтрами, перешкоджаючи поширенню пилу та сторонніх запахів.
Агрегат підходить як для підлогового, так і для настінного монтажу. Так само компактність устаткування робить можливою установку в підвісних стелях. У комплекті поставки надаються не тільки монтажні приналежності, але і система автоматики з великою кількістю додаткових датчиків, виносний пульт з дисплеєм, за допомогою якого досить просто налаштовувати роботу пристрою і стежити за його станом.
Придбати за вигідною ціною вентиляційне обладнання Systemair TA 4500 HW Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 4500 HW
Габаритне креслення Systemair TA 4500 HW













