Відцентровий вентилятор з протипожежним клапаном Maico ER-APB 100 G, двошвидкісний

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 1850 об/м |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 236х236 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Maico ER-APB 100 G це витяжний вентилятор для невеликих побутових приміщень, в стандартній комплектації обладнаний протипожежним клапаном. Його установка передбачає наявність у воздуховода необхідного ступеня вогнестійкості. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує німецький виробник.
Для комфортного користування модель оснащена перемикачем навантаження, який передбачає економічний режим зі споживанням електроенергії в 10 ват і об'ємною витратою в 35 кубометрів, або режим максимальної продуктивності (31 ват і 100 кубічних метрів на годину). Вентилятор встановлюється на стіну і може з'єднуватися з воздуховодом зверху або зліва (корпус провертається). З'єднання здійснюється за допомогою металевого переходу.
Додатково модель витяжного вентилятора Maico ER-APB 100 G обладнана клапаном зворотної тяги. Він запобігає потраплянню брудного повітря з вентиляційної системи в кімнату. Також даний вентилятор відрізняє висока надійність, відмінну якість виконання і елегантний дизайн.
Електричний двигун має термозахист, завдяки якій він може працювати безперервно. А закриті з двох сторін підшипники гарантують роботу двигуна на протязі довго часу без необхідного обслуговування. Усередині корпусу знаходиться спеціальний фільтр G2, який необхідний для затримки механічного сміття. Міняти його можна самостійно, без особливих зусиль.
Придбати вентилятор Maico ER-APB 100 G ви можете завітавши до офісу компанії Альтер Ейр в Києві, або оформивши замовлення телефоном 0800330828 або через сайт.
Робоча характеристика Maico ER-APB 100 G
Робоча характеристика Maico ER-APB 100 G
Габаритне креслення Maico ER-APB 100 G















