Осьовий вентилятор для ванної кімнати Soler&Palau DECOR-300 CR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 250-280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2240 об/хв |
| Опції керування | Світловий індикатор, Таймер, Захист від перегріву |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 129 мм |
| Споживана потужність, Вт | 23 Вт |
| Робоча температура, °C | от 0°С до +40°С |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150-160 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Осьовий вентилятор S&P Decor 300 CR — це високоякісний пристрій, призначений для ефективної вентиляції приміщень з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати.
Основні характеристики осьового вентилятора S&P Decor 300 CR
Вентилятор Decor 300 CR вирізняється універсальним класичним дизайном і продуманими технічними рішеннями, що забезпечують зручну експлуатацію та тривалий термін служби. Корпус пристрою виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до механічних впливів та впливу навколишнього середовища, що зберігає його естетичний вигляд навіть після тривалого використання. Тонка лицьова панель буде непомітною в інтер'єрі вашої ванної кімнати.
Пристрій оснащений вбудованим зворотним клапаном, який запобігає поверненню повітря, проникненню пилу та неприємних запахів із вентиляційної системи. Завдяки регульованому таймеру користувач може налаштовувати тривалість роботи вентилятора відповідно до своїх потреб, що робить його використання ще більш комфортним. Діапазон затримки вимкнення вентилятора становить від 2 до 24 хвилин. Продуктивність вентилятора становить до 280 м³/год.
Для зручності користувача передбачений світловий індикатор, який сигналізує про підключення приладу до електромережі. Вбудована система захисту від перегріву підвищує безпеку експлуатації вентилятора, навіть за умови його тривалого використання. Вентилятор має клас захисту IPX4, що означає стійкість до вологи, та не потребує заземлення.
Монтаж та обслуговування осьового вентилятора S&P Decor 300 CR
Модель призначена для настінного монтажу з використанням повітропроводів діаметром 150-160 мм. Для зручного обслуговування пристрою передню панель вентилятора можна легко зняти, що полегшує процес очищення.
Цей вентилятор є чудовим вибором для вентиляції побутових приміщень з підвищеною вологістю та забезпечить оптимальний рівень вентиляції, що своєю чергою запобігає появі плісняви та неприємному запаху.









