Прямокутний канальний вентилятор Soler&Palau ILB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1090 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 57 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1240 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 505х240х440 мм |
| Споживана потужність, Вт | 240 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +70 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400 x 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Іспанська компанія Soler&Palau випустила ряд канальних вентиляторовов ILB для прямокутних повітроводів, призначених для установки в промислових і адміністративних будівлях.
Для зручності обслуговування вентилятора для прямокутних каналів виробник передбачив можливість використання знімної кришки, яка дає доступ до робочого колеса і двигуну.
Крильчатка з загнутими вперед лопатями і корпус канального вентилятора виготовлені з оцинкованої сталі, що робить вентилятор більш міцним і стійким до зовнішніх впливів.
Однофазний двигун має 4 полюси, вбудований термоконтакт для захисту від перегріву і зовнішню клемну коробку. Можливе регулювання швидкості вентилятора за допомогою трансформатора.
Детальну інформацію про канальних прямокутних вентилятори Soler&Palau ILB Ви можете дізнатися у менеджерів Альтер Ейр.









