Канальний вентилятор Soler & Palau TD-1300/250 Silent 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1320 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31, 33, 36 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Продуктивність, м³/год | 1040, 1160, 1320 л/ч |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2030, 2230, 2530 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 387x331x680 мм |
| Споживана потужність, Вт | 144, 163, 204 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор серії TD-1300/250 Silent 3V від виробника Soler & Palau має особливу структуру будови і призначений для приміщень, які потребують знижений рівень шуму. Простий монтаж забезпечується за рахунок використання кронштейна і швидко-хомутів. Вібрація при роботі повністю виключена за рахунок застосування гумових ущільнювачів. Монтувати вентилятор можна як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. А невелика висота корпусу дозволяє встановити його в невеликому приміщенні або обмеженому просторі.
Корпус вентилятора TD-1300/250 Silent 3V має довгасту форму і аеродинамічний вихід. Він виготовлений з листової сталі, захист якої забезпечує епоксидний поліестер. Така міцність конструкції забезпечує тривалий період роботи. Зовнішня клемна коробка має клас захисту IP55, забезпечуючи зручність монтажу і налаштування. Подальша експлуатація та чистка вентилятора не вимагає демонтажу воздуховода, а сам корпус легко знімається з кронштейна.
Повітропровід має діаметр 250 мм. Внутрішня частина канального вентилятора TD-1300/250 Silent 3V забезпечує рух звукових хвиль під певним кутом, направляючи їх на матеріал, який знаходиться між двома шарами корпусу і поглинає що утворюється шум.
Електричний двигун канального вентилятора має три швидкості обертання, які регулюються за рахунок зміни напруги. Подається повітря не витрачається і розподіляється рівномірно. Вбудований термоперетворювач гарантує захист від перегріву без необхідності зовнішнього втручання. Самозмазуючі підшипники забезпечують тривалість роботи двигуна вентилятора.

















