Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 560 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26, 31, 35 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1820, 2150, 2590 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Споживана потужність, Вт | 41, 44, 53 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Круглі вентилятори Soler & Palau TD-500/150 3V розроблені спеціально для вентиляційних каналів, які мають велику протяжність. Особливості будови дозволяють створювати великий тиск повітря на виході. Пропускає через себе великий потік повітря, не створюючи високого шуму. Компактні розміри вентилятора дозволяють розміщувати його в обмеженому просторі або під підвісною стелею. Корпус і внутрішні лопаті зроблені з високоякісного міцного пластику, що гарантує надійність конструкції.
Вентилятор TD-500/150 3V розрахований для роботи в каналах вентиляції та кріпиться на будь-яку частину повітропровода. Можна встановити, як вертикально, так і горизонтально. Ідеально підходить для приміщень середнього розміру: офіси, кафе, школи, лікарні або магазини.
Конструкція вентилятора Soler & Palau TD-500/150 3V складається з підстави і самого корпусу. Монтаж проходить без використання спеціальних інструментів. Подальша експлуатація не вимагає частих втручань, крім періодичного очищення від сміття. При такій необхідності витягати основний блок вентилятора можна без демонтажу повітроводів.
Круглий канальний вентилятор TD-500/150 3V оснащений однофазним електродвигуном. Він має шароподібні підшипники і три швидкості роботи, які регулюються напругою. Щоб уникнути перегріву, двигун вентилятора обладнаний автоматичним захистом від перегріву.
Якщо вас зацікавила модель канального вентилятора Soler & Palau TD-500/150 3V, ви можете зателефонувати нашим фахівцям телефоном 0800330828 або залишити заявку на сайті. Наші професіонали дадуть відповідь на всі ваші запитання.








