Перемикач Maico DSS 20

Перемикач Maico DSS 20
Код товару: a-0157.0750
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Перемикач Maico DSS 20
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 2 А |
| Розміри, мм | 72х72х133 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Клас захисту | IP00 |
Регулятор швидкості Maico DSS 20 використовується для установки в шафи управління. Пристрої серії DSS 20 мають п'ять ступенів регулювання частоти обертання двигуна вентилятора.
Регулятори струму Maico використовуються для плавної зміни напруги, шляхом зниження частоти обертання двигуна. П'ятиступінчасті регулятори Maico DSS 20 призначені для роботи з трифазними регуляторами швидкості обертання електродвигуна.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico DSS 20 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














