Брізер AirMe Prime

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | AirMe |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 19-47 дБ |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип | Бризер |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий діапазон температур | -40 - +50°С |
| Вугільний фільтр | Да |
| Спосіб очищення (дезінфекції) | Механічний |
| Розхід повітря | 30 - 140 м³/год |
| Розміри, мм | 528 × 453 × 203 мм |
| Споживана потужність, Вт | 18-50 Вт |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Контроль по CO2 | Ні |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Хочете, щоб ваш будинок або квартира завжди були наповнені свіжим і чистим повітрям? Тоді вам обов'язково треба придбати бризер AirMe Prime. З ним ви назавжди забудете про пил, алергени та неприємні запахи. Бризер буде цілодобово очищати повітря у вашому побутовому просторі від алергенів, вірусів, газів і диму, створюючи тим самим максимально комфортний мікроклімат. AirMe Prime працює за принципом припливної вентиляції, очищаючи і підігріваючи повітря.
Особливості бризера AirMe Prime
Бризер AirMe Prime оснащений ефективними сучасними фільтрами, які затримують практично всі види забруднень. Показник ефективності очищення повітряного простору досягає 99,9%. Ще одна помітна особливість пристрою - здатність роботи в режимі рециркуляції. Наявність такої функції дає можливість агрегату очищати повітря всередині приміщення без додаткового припливу з вулиці.
Бризер AirMe Prime є енергоефективним пристроєм. Під час роботи він споживає мінімальну кількість енергії, і завдяки цьому ви зможете заощадити на рахунках за електроенергію. Пристрій має функцію клімат-контролю, яка дає змогу задати бажану температуру повітря в приміщенні. Завдяки клімат-контролю бризер будеавтоматично підтримувати температурні показники, незалежно від того, холодно чи тепло на вулиці.
Щоб забезпечити максимальний комфорт і тепло в приміщенні, виробник оснастив бризер спеціальним затвором. Під час вимкнення приладу, затвор герметично закривається, у такий спосіб не даючи проникати в дім холодному або надмірно прогрітому повітрю.
Переваги бризера AirMe Prime
Помітною перевагою бризера AirMe Prime є його тиха робота Завдяки до дрібниць продуманій конструкції та використанню у виготовленні якісних матеріалів, агрегат працює практично безшумно. Тому, навіть якщо ви встановите його в побутовому просторі, то він не дратуватиме вас звуком своєї роботи.
Простий і лаконічний дизайн бризера дає змогу йому органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Ще один плюс - компактні розміри пристрою. Компактність дає змогу легко розмістити прилад практично в будь-якому приміщенні. AirMe Prime має зручний пульт керування, який дає змогу легко налаштувати всі потрібні параметри.
Монтаж цього пристрою не займає багато часу - на установку потрібно приблизно одну годину часу. Але щоб обладнання працювало ефективно і без збоїв, буде краще, якщо його встановлять професіонали. Зважаючи на це, якщо ви плануєте встановлювати бризер у себе вдома, тоді звертайтеся по допомогу до фахівців Альтер Ейр, і вони проведуть всі необхідні роботи в найкоротші терміни.


















