Осьовий вентилятор промислового призначення Soler&Palau HXBR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 810 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 56 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | -40...60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2780 об/хв |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 312 х 312 х 100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 80 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Осьові вентилятори Soler&Palau HXBR призначені для настінного кріплення, і оснащені монтажною пластиною. Крильчатка з загнутими серповидними лопатями дозволяє зменшити шум і збільшити показники продуктивності.
Двигун і крильчатка кріпляться до корпусу вентилятора за допомогою сталевої пластини для захисту використовується сітка. Однофазний двох полюсний двигун осьового вентилятора оснащений вбудованою термозахистом, і зовнішньої клемної коробкою з конденсатором.
Конструкція корпусу набагато компактніше, ніж у подібних моделей, за рахунок застосування двигуна із зовнішнім ротором. Вентилятори для настінного монтажу HXBR рекомендовано використовувати в промислових приміщеннях, таких як теплиці, склад, торгові зали.
Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів для настінного монтажу Ви можете дізнатися у операторів Альтер Ейр.














