Припливна вентиляційна установка з водяним теплообмінником 2VV ALFA-C-VS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | 2VV |
| Розхід повітря | 500 м³/ч |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 35,7 дБа |
| Тип монтажу | Прихований |
| Країна виробник | Чехія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Робочий діапазон температур | Від -30 до 40 °С |
| Номінальна частота обертання | 2300 |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Споживана потужність, Вт | 270 Вт |
| ТЕН | 11.71 |
| Вага | 49 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | Без рекуператора % |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
2VV ALFA Comfort VS – припливна вентиляційна установка з дворядним водяним теплообмінником розроблена та вироблена в Чехії. Поєднує в собі високу надійність, можливість гнучкої настройки і автоматизації системи вентиляції, економічність і тиху роботу.
Модельний ряд представлений шістьма установками, що включають в себе всі затребувані на українському ринку типорозміри: ALFA-C-05VS-D(P/L)-2; ALFA-C-10VS-D(P/L)-2; ALFA-C-20VS-D(P/L)-2; ALFA-C-30VS-D(P/L)-2; ALFA-C-50VS-D(P/L)-2; ALFA-C-80VS-D(P/L)-2.
На відміну від електричного нагрівача водяний теплообмінник може використовуватися не тільки для підігріву води, але і для охолодження вуличного повітря, що може знижувати навантаження на систему кондиціювання в приміщенні. Друга перевага — при грамотно організованій системі опалення з використанням альтернативних джерел енергії, ви отримуєте більш економічну систему вентиляції.
Разом з застосування стійких до корозії матеріалів це дозволяє використовувати вентиляцію при температурі зовнішнього повітря від -30 до + 40 градусів за Цельсієм при відносній вологості повітря до 90%.
Для очищення припливного повітря передбачений знімний повітряний фільтр класу очищення G4, його зміна не вимагає демонтажу або розбору установки.
Вентиляційні агрегати 2VV ALFA Comfort VS мають вбудовану систему керування, за допомогою настінного пульта управління користувач може отримати актуальну інформацію про поточні параметри роботи, змінити швидкість роботи вентилятора (п'ять швидкостей), регулювати внутрішні клапани і виставити необхідні установки по температурі.
Розміри припливної установки 2VV ALFA Comfort VS
Графік виробничої потужності припливної установки 2VV ALFA Comfort VS






















