Осьовий вентилятор промислового призначення Soler&Palau HCGB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 3150 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP65 |
| Робочий діапазон температур | -40...70 °С |
| Номінальна частота обертання | 2690 об/мин |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 400 х 400 х 122 мм |
| Споживана потужність, Вт | 336 Вт |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія Soler&Palau випустила лінію вентиляторів осьової конструкції HCGB, призначених для промислового застосування. В основному вентилятори використовуються в торгових приміщеннях, цехах, теплицях і на стоянках. Трифазний двигун має два полюси і укомплектований зовнішньої клемної коробкою.
Всі вентилятори Soler&Palau HCGB оснащені монтажною пластиною, для кріплення на стіну або стелю. Крильчатка з восьми лопатями виготовлена з міцної пластмаси. Двигун розташований за маточиною крильчатки, що робить осьовий вентилятор більш компактним, у порівнянні з моделями такого ж діаметру.
Осьовий вентилятор HCGB обладнаний захисною решіткою, що захищена від корозії за допомогою покриття з поліефірної фарби.
Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Ви можете дізнатися у консультантів Alter Air.











