Осьовий вентилятор промислового класу Soler&Palau TCBB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1680 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP54 |
| Робочий діапазон температур | -40...40 °С |
| Номінальна частота обертання | 2680 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 327 х 327 х 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 123 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Іспанська компанія Soler & Palau випустила вентилятори TCBB призначені для установки в промислових будівлях. Однофазний двигун має два полюси, для захисту від перегріву використовуються вбудовані квт з висновком для підключення до зовнішнього пристрою. Корпус моделі має циліндричну форму і виготовлений з листової сталі з катафоретичним покриттям.
Крильчатка осьового вентилятора в циліндричному корпусі виготовлена з алюмінію, що дозволяє збільшити робочий ресурс в кілька разів. Зовнішня клемна коробка оснащена конденсатором, і виконана з вогнетривкого пластику. Детальну інформацію про осьові вентилятори в циліндровому корпусі Soler&Palau TCBB Ви можете дізнатися у операторів Альтер Ейр.
















