Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 200 CZ

Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 200 CZ
4 108 грн
Код товару: a-5210424700
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Розхід повітря:
180 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
33 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 200 CZ
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 119 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 200 CZ – це витяжний вентилятор іспанської компанії, який використовують у ванних і туалетних кімнатах.
Пристрій укомплектовано зворотним клапаном, який перекриває потрапляння потоку повітря з вент каналу в приміщення після його вимкнення. Головна перевага вентилятора S&P Silent 200 – низький рівень шуму. Він досягається завдяки спеціальному кріпленню двигуна – «сайлентблокам». Це гумово-металеві втулки, вони запобігають розповсюдженню вібрацій, які виникають від роботи електричного елемента.
Лицьова панель розроблена у вигляді решітки, через яку здійснюється плавний забір повітря. Вентилятор Soler&Palau Silent-200 CZ виготовляють із міцного пластику білого кольору. Завдяку цьому він попереджає пошкодженння внутрішнього механізму та лаконічно вписується у найвибагливіший інтер’єр.
Однофазний двигун вентилятора з кульковими підшипниками – стійкий до великих навантажень та дозволяє працювати обладнанню до 30 тисяч годин без перерв та втрати ефективності. Також двигун оснащений захистом від пилу та вологи – клас IP45. Таким чином, вентилятор можна встановлювати в приміщеннях з високою концентрацією води (ванних та санвузлах) та пилу (коморах). Витяжний вентилятор Soler&Palau Silent 200 CZ оснащений термічним захистом, який попереджає перегрів пристрою та його вихід з ладу.
Купити вентилятор Silent 200 CZ в Києві можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр або за телефоном 0-800-33-08-28.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити




















