Прямокутний канальний вентилятор відцентрового типу Salda VKSA

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Розхід повітря | 1230 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1090 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 445х338х507 мм |
| Споживана потужність, Вт | 310 Вт |
| Робоча температура, °C | от -25 до +40 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400x200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Литовська компанія Salda випустила шумоізольовані канальні вентилятори для прямокутних каналів VKSA.
Крильчатка з загнутими вперед лопатями виготовлена з оцинкованої сталі, дозволяє досягти максимальної продуктивності при низькому рівні шуму.
Сталевий корпус вентилятора Salda VKSA обшитий звукоізолюючим матеріалом - 50 мм мінеральною ватою.
Однофазний двигун канального прямокутного вентилятора оснащений зовнішнім ротором і вбудованим захистом від перегріву.
Можлива робота, як на приплив, так і на витяжку повітря, в залежності від установки в повітропроводі.
Вентилятори Salda VKSA призначені для установки в прямокутні повітроводи.
Дізнатися детальну інформацію та ціни канальних прямокутних вентиляторів Ви можете в операторів Альтер Ейр.


















