Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent-100 CRZ ECOWATT, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/м |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-100 CRZ ECOWATT – якісний настінний вентилятор, який застосовується переважно в невеликих приміщеннях, таких як ванні кімнати та санвузли.
Особливістю даної моделі є використання спеціального безщіткового електродвигуна, який дозволяє пристрою споживати на 40% менше електроенергії в порівнянні з іншими подібними агрегатами.
Вентилятори для ванної Soler&Palau SILENT-100 CRZ ECOWATT оснащені регульованим таймером, який контролює час включення і виключення пристрою.
Безшумна робота і привабливий дизайн так само є суттєвою перевагою для вибору даного побутового вентилятора.
Купити настінні вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CRZ ECOWATT для санвузлів і ванних компанія Альтер Ейр.




















