Відцентровий вентилятор для монтажу в круглі канали повітроводів Ostberg IRE

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 230 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 28 дБА |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1130 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 245x365x400 мм |
| Споживана потужність, Вт | 61 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 9.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори шведської компанії Ostberg IRE можуть бути встановлені як в прямокутних, так і в круглих системах повітроводів.
Високий рівень шумоізоляції досягається з допомогою 50 мм шару мінеральної вати.
Корпус моделі вентилятора виготовлений з гальванізованої сталі.
Вентилятори Ostberg IRE оснащені однофазними двигунами з розташованим зовні ротором.
Для захисту від перегріву використовуються вбудовані квт, які реалізують функцію автоматичного перезапуску у вентиляторах.
Регулювання швидкості обертання здійснюється за допомогою терристора або трансформатора.
Розташування двигуна і робочого колеса канальних вентиляторів Ostberg IRE на орендованій пластині корпусу, дозволяє значно спростити обслуговування даних пристроїв.
Канальні вентилятори можуть встановлюватись в будь-якому положення відносно осі обертання.
Детальну інформацію та ціни вентиляторів в звукоізольованому корпусі Ostberg IRE Ви можете дізнатися у консультантів Альтер Ейр.
































































