Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-300 CZ SILVER DESIGN 3C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 250 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 1700 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 26 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ SILVER DESIGN 3C – це потужний вентиляційний агрегат для локальної витяжної вентиляції в окремих невеликих кімнатах побутового і адміністративного призначення. Монтується пристрій круглий канал з допомогою спеціальних кріпильних елементів.
Щоб запобігти попадання в двигун вентилятора великих частинок, комах і інших непотрібних предметів, Soler&Palau SILENT-300 CZ SILVER DESIGN 3C має гладку лицьову панель сріблястого кольору.
Вона не тільки захищає пристрій від ушкоджень, але і створює неповторний вигляд даного вентилятора, який виглядає справді благородно.
Ваше приміщення буде стильно доповнено цим приладом, а також очищено від поганого брудного і надмірно вологого повітря. Купити настінний вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ SILVER DESIGN 3C можна, звернувшись до фахівців компанії Альтер Ейр. Ми надамо найбільш повну інформацію про даному пристрої і гарантовану знижку на його придбання.
Рабочая характеристика Soler&Palau Silent-100 CZ SILVER DESIGN 3C
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CZ SILVER DESIGN 3C





















