Осьовий вентилятор для ванної Elicent ELEGANCE 120 2SPEED, двошвидкісний

Осьовий вентилятор для ванної Elicent ELEGANCE 120 2SPEED, двошвидкісний
5 350 грн
Код товару: a-2EL2504
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Elicent
Розхід повітря:
165 м³/год
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
36,7 дБа
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Elicent ELEGANCE 120 2SPEED, двошвидкісний
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36,7 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 91 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор Elicent ELEGANCE 120 2SPEED - ідеальний варіант для невеликих приміщень з високим рівнем вологості і наявністю неприємних запахів. Дана модель без зусиль справляється з видаленням відпрацьованого повітря з приміщення через невеликий повітропровід на вулицю.
Варто звернути увагу на зовнішній вигляд обладнання, який поєднує в собі простоту і шарм. Передня панель гармонійно поєднується з будь-яким дизайном інтер'єру і виглядає як повноцінний предмет декору.Двигун на кулькових підшипниках сприяє як короткочасній, так і безперервній роботі без втрати ефективності. Двигун на стільки потужний, що пристрій може працювати до 30 000 годин в безперервному режимі, не втрачаючи при цьому продуктивності.
Вбудований зворотний клапан запобігає потраплянню забрудненого повітря з вентиляційного каналу назад в приміщення. Таким чином, повітряний простір залишається чистим і свіжим. Термозахист уможливлює роботу обладнання при максимальній температурі 40 градусів. А захист від попадання бризок дозволяє вентилятору зберігати ефективність при використанні води. Корпус виготовлений з міцних і надійних матеріалів стійких до впливу навколишнього середовища.
Всмоктування повітря здійснюється з усіх боків, що позитивно впливає на загальний рівень вологості в приміщенні. Для максимально комфортного використання, обладнання оснащене регулятором швидкості, який дозволяє самостійно вибирати оптимальну швидкість для роботи вентилятора. Мінімальний рівень шуму сприяє створенню сприятливих умов в приміщенні.
Більш точну і детальну інформацію про продукт ви можете отримати у спеціалістів компанії Альтер Ейр за номером телефону 0-800-33-08-28.

5 350 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





















