Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau Silent 100 CHZ Silver Design 3C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CHZ Silver Design 3C це безшумний вентилятор дизайнерської серії, розроблений і вироблений в Іспанії. Висока потужність, тиха робота, стильний зовнішній вигляд, ось все те за що продукція Солер Палау має таку популярність в Україні.
Зовнішній вигляд.
Лицьова панель комплектується 3 додатковими декоративними смужками червоного, жовтого і зеленого кольору (крім стандартної синього), які при роботі вентилятора підсвічуються вбудованим світлодіодом.
Технічні особливості.
Цей вентилятор з датчиком вологості може працювати в автоматичному режимі, включаючись тільки коли це потрібно, наприклад видалення вологого повітря з ванної, і відключаючи як тільки рівень вологості повітря приходить в норму. При необхідності можливо відрегулювати вбудований гігростат в діапазоні від 60% до 90%.
Крім цього його можна під'єднати через вимикач світла (він буде включатися одночасно зі світлом, а час відключення визначається вбудованим таймером) або окремо виведеним вимикачем.
Двигун вентилятора встановлений в спеціальний сайлентблок, що дозволяє гасити вібрації під час його роботи і зменшувати рівень його шуму.
Постачається вентилятор зі зворотним клапаном, він зроблений з прозорого пластику і вбудований в патрубок з'єднується з повітроводом. роблячи вентиляцію у квартирі вам не буде потрібно встановлювати додатковий клапан, оскільки вбудованого досить для запобігання попадання зовнішнього повітря в приміщення.
Установка.
Вентилятор Soler&Palau Silent 100 CHZ Silver Design 3C може монтуватися на стіні в безпосередній близькості від зони попадання бризок, лицьова панель захищає двигун від попадання води. Так само його конструкція дозволяє установку на стелі.
У салоні кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете ознайомитися з усім модельним рядом вентиляторів Солер Палау, підібрати підходящий вам і замовити його з доставкою і подальшим монтажем нашими фахівцями. Зробити це можна як за 0-800-33-08-28, так і скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CHZ Silver Design 3C
Робоча характеристика SILENT-100 CHZ SILVER DESIGN 3C




















