Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 100

Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
3 150 грн
Код товару: a-2EL0000
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Elicent
Розхід повітря:
90 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
31,4 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31,4 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 160х160 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Організація витяжної вентиляції в нежилих приміщеннях — важливий елемент у створенні сприятливого мікроклімату в домі. З такою ціллю італійська компанія Elicent випустила серію високоефективних побутових вентиляторів ELEGANCE. Обладнання з легкістю видаляє повітря з високим рівнем вологості та неприємним запахом.
Модель Elicent Elegance 100 створена для здійснення вентиляції в невеликих і середніх приміщеннях. Принцип роботи полягає в переміщенні відпрацьованого повітря на вулицю. Таким чином в кімнаті завжди будуть забезпечені комфортні кліматичні умови.
Пристрій виконаний з використанням високоякісних комплектуючих, що гарантує вам безперебійну та надійну роботу в подальшому. Корпус з міцного AБC пластику стійкий до негативного впливу зовнішніх факторів, в тому числі і ультрафіолетових сонячних променів.
Варто відзначити, що пристрій оснащений зворотним клапаном, який запобігає потраплянню забрудненого повітря назад в приміщення навіть коли вентилятор вимкнений. Двигун на кулькових підшипниках сприяє безперервній роботі тривалий час, а саме до 30000 годин без, втрати ефективності.
Конструкція вентилятора розроблена таким чином, що всмоктування повітря виконується з 4 сторін. Це забезпечує ефективне та рівномірне видалення повітря з приміщення. Пристрій характеризується низьким рівнем шуму, роботу вентилятора практично не чутно. Це позитивно впливає на створення комфортної атмосфери в кімнаті.
Передня панель легко знімається, завдяки чому ви зможете самостійно обслуговувати і чистити обладнання, заощадивши на сервісі. Купуючи модель Elicent Elegance 100, ви гарантовано отримуєте якісну та ефективну вентиляцію.
Інші модифікації:
- Elicent ELEGANCE 100 2SPEED
- Elicent ELEGANCE 100 TIMER
- Elicent ELEGANCE 100 CMT COMFORTIMER
- Elicent ELEGANCE 100 MHY SMART
- Elicent ELEGANCE 100 PULL CORD
Детальну інформацію щодо витяжного вентилятора Elicent Elegance 100 ви можете отримати у спеціалістів компанії Альтер Ейр за телефоном 0-800-33-08-28.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити

















