Осьовий вентилятор для ванної Elicent Eco-line 100 GF

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | до 2000 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 155х155 мм |
| Споживана потужність, Вт | 11 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40°C |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Осьові вентилятори побутові Elicent Eco-line 100 GF мають дуже широке коло застосування, вони можуть видаляти повітря з невеликих приміщень, продуктивність даної моделі 90 м3/год. Можуть видаляти повітря безпосередньо назовні або через невеликі вентиляційні канали.
За запитом може комплектуватися таймером роботи та датчиком вологості, що допоможе вам максимально оптимізувати роботу вентилятора і зменшити ваші витрати на електроенергію. Всю що надходить у вентилятор бруд затримує передня панель, вона знімається для спрощення внутрішнього і зовнішнього очищення.
Може бути три види виконання, автоматична заслінка, гравітаційні жалюзі та звичайна сітка. Компанією Elicent були визначені основні переваги даної серії вентиляторів, це безшумна і безперебійна робота протягом довгого часу.
Купити вентилятори Elicent Eco-line 100 GF можна в компанії "Альтер Ейр", наші менеджери нададуть детальну інформацію по вентиляторах Elicent, допоможуть підібрати підходящу для вас модель, так само компанія "Альтер Ейр" може надати допомогу в монтажі купленого вами обладнання.
Кваліфіковані монтажні бригади швидко і якісно змонтують вибране вами обладнання. Elicent ECO 100 GF T, вдале рішення для вентиляції вашого приміщення.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent ECO 100 GF Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent Eco-line 100 GF



















